Biz Kimiz?

Kartek soğutma çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla hareket etmekte olup toplumu ve insanlara Güven veren bir firmadır.

Misyonumu

İlkelerimizi, AR-GE ve güçlü insan kaynağımızla entegre ettiğimiz yenilikçi anlayışımızla, tüm paydaşlarımıza ve çevreye sürdürülebilir fayda sağlamak.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve çevre dostu bir yaklaşımla ulusal ve uluslararası pazarda fark yaratarak ilk tercih edilen marka olmak.

Çıktığımız bu yolda önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti ve Dürüst Çalışma prensibini benimsemektir.

2010 yılında soğutma sektöründe faaliyetine başlayan Kartek Soğutma siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
Her şeyden önce müşteri memnuniyetini prensip edinmiş Kartek Soğutma sadece satış değil sonrasında da en iyi servis ve motaj hizmetini sizlere sunmaktadır.

KALİTE VE GÜVEN

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek soğutma sistemler…

Verimlilik ve Tasarruf

Kartek Soğutma çevreye ve enerji verimliliğine kesinlikle çok önem verir. Çözüm ürettiğimiz projelerin iş ortaklarımız açısından tasarruf oluşturmasına katkıda bulunur.

Yüksek Tecrübe ve Kalite

Kartek Soğutma, 10 yılı aşkın tecrübesiyle yurtiçi ve yurtdışı bir çok proje gerçekleştirerek, soğutma sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Zamanında Teslimat ve Servis

Kartek Soğutma, zamanında teslimat ve montaj gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı amaçlar. Satış sonrası servis hizmeti de vermektedir.